Osobiście nie lubię zabiegów stomatologicznych, ale kiedy trzeba, to nie ma wyjścia. Personel gabinetu Witadent zadbał o moje bardzo dobre samopoczucie i zrobił mi naprawdę bezbólowy zabieg. Wypełnienia zębów są dopasowane do koloru zęba. Polecam tym, którzy do tego pory tak jak ja, bali się przychodzić do dentysty.

Maciej

Polecam Witadent każdemu. Jeżeli szukasz dobrego gabinetu, bez obaw możesz przyjść właśnie tutaj. Bardzo miłe podejście do pacjenta, z szacunkiem i zrozumieniem.

Beata

Bardzo mile wspominam wizytę w Witadent. Szybko, bezboleśnie rozwiązano mój problem. Kompleksowe podejście do pacjenta. Ładny gabinet. Polecam wszystkim

Anna

W Witadent leczymy uzębienia całej rodziny i to już od kilku lat. Nawet moje dzieci lubią tutaj przychodzić. Gabinet jest bardzo ładny i czysty. Personel leczy za pomocą nowoczesnego sprzętu. Dziękujemy.

Kasia

Bardzo dobry gabinet. Personel miły i uśmiechnięty. Objaśnia rzeczowo co mamy do zrobienia i przedstawia plan leczenia, co rzadko się zdarza. Patrzy kompleksowo na pacjenta, przyjmując najlepsze rozwiązanie. Gorąco polecam, szczególnie tym, którzy boją się wizyt i odkładają ją w nieskończoność. Bardzo nowoczesny gabinet, robi wrażenie.

Robert

Dzisiaj był mój pierwszy dzień w gabinecie. Jestem pozytywnie zaskoczona jej wyglądem i przyjaznym personelem odpowiadającym na każde pytanie. Świetna podejście do pacjenta. Gabinet na najwyższym poziomie. Polecam

Agnieszka

Na hasło WITADENT wizyta kontrolna gratis. Skontaktuj Się