Jolanta Stawecka

Stomatolog-protetyk

jolaSpecjalista protetyki stomatologicznej koordynujący pracę gabinetu. Przygotowuje pacjentów do leczenia ortodontycznego i implantlogicznego dbając o zdrowie tkanek przyzębia, wykorzystując do tego celu nowatorski system VECTOR – służący do usuwania osadów i precyzyjnego opracowywania zębów w strefie poddziąsłowej. Leczy także ubytki w zębach, dokonuje rekonstrukcji zniszczonych koron zębów. Natomiast po zakończonym leczeniu ortodontycznym w razie konieczności wykonuje estetyczne korony i mosty w prawidłowym zgryzie.Lekarz z wieloletnim doświadczeniem, przypadek każdego pacjenta rozpatruje indywidualnie i w wielu aspektach.

Zawsze towarzyszy jej dobry nastrój oraz szczery uśmiech. W wolnych chwilach aktywnie spędza czas w towarzystwie przyjaciół. Lubi dobrą książkę, film oraz podróże do ciepłych krajów.

Agnieszka Książek

Ortodonta

agnieszkaDoktor Agnieszka z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do trudnej dziedziny jaką jest ortodoncja. Praca kliniczna z pacjentami jest zwieńczeniem nieustannego dokształcana się, uczestnictwa w konferencjach naukowych i kursach, prowadzenia prac badawczych.

Rafał Dobrakowski

Chirurg-stomatolog

Dr n. med. Rafał‚ Dobrakowski ukończył‚ Wydział‚ Lekarsko-Stomatologiczny Akademii Medycznej we Wrocł‚awiu. Posiada wieloletnie doświadczenie jako pracownik naukowo- dydaktyczny Kliniki Chirurgii Szczę™kowo-Twarzowej i Stomatologicznej we Wrocł‚awiu gdzie zdobywa i pogłę™bia swoją… wiedzę™ z zakresu stomatologii. Jest specjalistą… z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej oraz autorem fachowych publikacji naukowych z zakresu implantologii. Jest również wykładowcą… na kursach i kongresach z tej dziedziny. Na co dzień prowadzi prywatną… praktykę™ stomatologiczną… we Wrocławiu.

Michał Kwapisz

Lekarz dentysta

Michal-Kwapisz1

Jest absolwentem Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Specjalizuje się w leczeniu endodontycznym oraz periodontologicznym pacjentów. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Ukończył cykl kursów CURRICULUM PERIODONTOLOGICZNE. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach z zakresu endodoncji oraz chirurgii periodontologicznej. W codziennej praktyce stara się zawsze patrzeć na pacjenta „całościowo”. W wolnym czasie miłośnik kolarstwa i narciarstwa biegowego.

Na hasło WITADENT wizyta kontrolna gratis. Skontaktuj Się