mikroskop ZEISS OPMI PICOMikroskop ZEISS OPMI PICO należy do światowej czołówki mikroskopów stosowanych w stomatologii. Precyzyjnie przetwarza obraz o odpowiednim kontraście i jasności. Jest niezbędny w codziennej pracy lekarza stomatologa, a w szczególności w trakcie leczenia kanałowego. Mikroskop ten posiada kilka rodzajów oświetlenia wykorzystywanych w różnych rodzajach zabiegów, np. światło żółte dostosowane jest do pracy z kompozytowymi materiałami do wypełnień, gdyż zapobiega przedwczesnej polimeryzacji materiału wypełniającego.
Stosowany w naszym gabinecie mikroskop wyposażony jest w oświetlenie diodowe LED, które daje światło bardzo zbliżone do światła dziennego. Co ważne, nie ma możliwości poparzenia się rozgrzanymi elementami, nie tylko przez dentystę, ale również przez Pacjenta.
Mikroskop ZEISS OPMI PICO to przede wszystkim niewiarygodnie precyzyjne urządzenie, które można wykorzystać w niemal każdym zabiegu. Usprawnia pracę dentysty jego komfort oraz jakość wykonanych przez niego zabiegów.

Na hasło WITADENT wizyta kontrolna gratis. Skontaktuj Się