Zapraszamy Państwa do odwiedzenia gabinetu Witadent, w którym wieloletnia, rodzinna tradycja i doświadczenie połączone są z najnowocześniejszymi metodami leczenia zapewniając najwyższej jakości kompleksową opiekę stomatologiczną.

Zapewniamy profesjonalne leczenie w komfortowych warunkach:

  • wysokiej klasy wyposażenie gabinetu
  • wykwalifikowany personel
  • lokal klimatyzowany
  • dogodny parking
  • łatwy dojazd komunikacją miejską

Zapewniamy kompleksową opiekę

Szeroka oferta, pozwala na kompleksowe leczenie pacjentów od najdrobniejszych chorób jamy ustnej, po skomplikowane zabiegi.

Korzystamy z najnowocześniejszych technologii na rynku.

Zapewniamy leczenie precyzyjnymi metodami korzystając z technologii, o czym dowiesz się klikając w link WandTM lub Vector. Nowość w naszym gabinecie – Mikroskop stomatologiczny ZEISS S100/0 OPMI PICO.

Szczególną troską otaczamy naszych małych pacjentów

Wiemy, jak ważna jest relacja dziecka z lekarzem stomatologiem, dlatego staramy się zapewnić małym pacjentom komfort i przyjazną atmosferę podczas wizyty. O naszym podejściu do leczenia najmłodszych pacjentów przeczytasz klikając w link.

Zapewniamy wykwalifikowany i doświadczony personel

Zapewniamy usługi stomatologiczne o bardzo wysokiej jakości. Pacjenci są otoczeni opieką przez wykwalifikowany i doświadczony personel, który poznasz klikając w link.

Leczymy w przystępnych cenach

Zwykle, szczegółowy plan leczenia oraz kosztorys jest możliwy do przedstawienia dopiero po przeprowadzeniu wizyty kontrolnej, jednak już teraz możesz przejrzeć cennik klikając w link.

Protezy zębowe na NFZ (za darmo)

Oferujemy szybkie wykonanie protez na NFZ, w bardzo krótkich terminach. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Poznaj opinie naszych pacjentów

Teraz możesz poznać opinię naszych pacjentów, aby na pierwszą wizytę do Gabinecie Witadent przyjść spokojnym i zrelaksowanym. Przeczytaj opinie naszych pacjentów klikając w link.

Przeczytaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Wielu pacjentów nurtuje wiele pytań, na które odpowiedzi możesz poznać od razu, po kliknięciu w link.

Na hasło WITADENT wizyta kontrolna gratis. Skontaktuj Się